Biz Kimiz

Yıldız Adımlar Ailesi olarak biz, yaptığı işi ve çocukları çok seven, alanında deneyimli ve uzman eğitimciler, idareci ve personelden oluşan bir grup profesyoneliz.

Her çocuğumuza tek öğrencimiz gibi yaklaşan, onlara birey olmanın özgüvenini aşılarken, toplum içinde var olmanın değerini ve avantajını her an yaşatarak öğretmeyi hedefleyen bir ekibiz.

Akademik, bilişsel, sosyal ve fiziksel becerilerin yanı sıra duygularının farkına varmayı ve onları ifade etmeyi önemseyen, küçük yaşta bu becerileri edinen çocukların gelecekte hem mutlu hem de kendi yolunu çizebilen bireyler olacağını bilerek titizlikle çalışan eğitimcileriz.

Oyunun, sanatın ve sporun kişiliğe katkısına inanarak çocuklarımızın bulundukları yaşta potansiyellerini en iyi şekilde ortaya çıkarmayı hedefleyen Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi’yiz.

Misyonumuz

Doğumdan itibaren okul çağına kadar süren, yaşamın ilk yıllarının bireyin kişiliğini belirlediğini biliyor ve bu sürenin dolu dolu geçirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Sosyal ve bilişsel becerileri kuvvetli, duygusal farkındalığı yüksek, öğrenmenin değerini bilen bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak, farklı eğitim ve eğlence anlayışımızla bölgemizde ve şehrimizde okul öncesi eğitimde lider isim olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.