Ankara Kreş ve Anaokulları

ankara kreş

Ankara kreş işletmeleri arasında yer alan kurumumuz, çocukları olan anne-babalara kolaylık sağlayan bir kuruluştur. Siz iş yerindeyken çocuklarınızın bakımı ve eğitimiyle ilgilenecek kurumlardan biri Ankara’da konumu bulunan Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım evidir.

0-6 yaş grubu bebek ve çocuklarınızın ilkokul öncesi başlangıç fiziki ve zihinsel gelişim hızlarına yetişebilecek bir kurum olan kreşimiz çocuklu ailelere yardımcı olmaktadır.

Adres

Karargahtepe Mahallesi Atış Caddesi Lületaşı Sokak No:13 Keçiören / ANKARA

Telefon Numaramız

0312 359 14 14
0541 359 14 14

Eposta Adresimiz

info@yildizadimlar.com

Ankara Yıldız Adımlar Kreş Aktiviteleri

Ankara Yıldız Adımlar kreş ve anaokulu eğitimindeki aktiviteler, bireysel ve grupla yapılan birçok etkinlik barındırmaktadır. Tüm yapılan aktiviteler, çocukların gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Keyifli ve eğitici oyunlarla ve bilgi paylaşımlarıyla en kaliteli gelişime katkı sağlamaktayız.

 Biz Yıldız Adımlar olarak, çocukların kişisel gelişimlerine çok önem veriyoruz. Bu yüzden her dersimizde oyunu ön planda tutuyoruz. Sabah geldiklerinde ilk olarak spor salonumuza geçerek hoplayarak zıplayarak sporumuzu yapıyoruz. Sabah sporuyla çocuklar tüm enerjilerini atıyor. Sonrasında oyun alanımıza geçerek, el ele balon patlatma oyunları, yarışlar yaparak güne başlama enerjilerini atıyorlar. Dinlenme, uyuma ve oyunlarla eğitimlerine devam ediyorlar.

Sağlıklı beslemeye alışma, sosyalleşme, saygı ve sevgi duygusunu geliştirme, birlikte yaşamaya alışma ve oyuncakların seçimine göre ileriki mesleğine dair ipuçları barındıran birçok aktiviteler ile çocuklarınızın bakımını gerçekleştiriyoruz.  

Ankara Kreş ve Gündüz Bakım Evinde Yapılanlar

Ankarada kreş ve gündüz bakımı evinde, yaş gruplarına göre farklı eğitim uygulanmaktadır. Farklı uyku, beslenme, oyun ve etkinlik yapılmaktadır. Özellikle beş duyu ile bilişsel, dilsel, psiko-motor ve psiko-sosyal, duygusal alanlarını geliştirmeye yönelik öz bakım becerilerinin yerleştirilmesine yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Düzenli olarak plana sadık kalarak gelişimin aksamasına izin verilmeden yapılmaktadır.

Çocuğunuzun en hassas döneminde bize emanet edebilirsiniz. Biz Ankara ilinde bulunan Etlik ve Keçiören bölgelerine hizmet veren Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Eviyiz.

Ankara’da Kreş ve Anaokulu Fiyatları

Çocuğunuzun özgürce gelişimini sağlayabileceği bir ortam için Ankara kreş ve anaokulu fiyatlarında uygun ve özel fiyatlar uygulanmaktadır. Okul öncesi eğitimin ne kadar kıymetli olduğundan bahsetmiştik. Fırsatları kaçırmadan Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evine buyurun.

Ankara Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Ankarada Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi, bebeklik döneminden altı yaşına kadar ki gelişim evrelerinde çocuklara yardımcı olmak için elinden gelen tüm çabayı sarf etmektedir.

Bize İletişim Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.