Keçiören Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Keçiören Kreş

Adres

Karargahtepe Mahallesi Atış Caddesi Lületaşı Sokak No:13 Keçiören / ANKARA

Telefon Numaramız

0312 359 14 14
0541 359 14 14

Eposta Adresimiz

info@yildizadimlar.com

Keçiören kreş kurumları arasında önde yer alan kurumumuz, çocukların fiziksel, zihinsel, psiko-sosyal gelişimlerinin tamamlamasına yardımcı olmak için, çocukların gelişimi adına hazırlanan programlar uygular.

Keçiören’de hizmet sunan kreş ve gündüz bakım evimizde farklı yaş gruplarına göre eğitim sunulmaktadır. Yaş grupları bebeklik, 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş, 6 yaş sınıfından oluşmaktadır. Yıldız Adımlar olarak, çocuklarınızın gelişim evrelerini bizimle geçirip sağlıklı beslenerek, hayatın ilk evrelerini geçirmeleri için çalışmaktayız.

Kreşlerde bebeklerin beslenmeleri ve sağlık durumları her gün kontrol edilerek gelişimine katkı sağlanmaktadır. Günümüzde ev hanımı anne kategorisi artık çalışan anneye döndü. Çalışan anne olmanın zorluklarını kolaylaştırmak adına açılan bu kurum, siz değerli annelerin yüklerini hafifletmektedir. Bize emanet ettiğiniz tüm evlatlarınızı eğitimcilerimiz, gün içinde çocuğun bakımı, beslenmesi ve eğitimi ile ilgilenmektedir.

Okul Öncesi Eğitimin Önemi

Okul öncesi eğitimin önemini Keçiören Yıldız Adımlar kreş olarak açıklarsak; çocuğun en hızlı gelişim gösterdiği evrede bireysel gelişim özelliklerine uygun, bilişsel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişime katkı sağlar. Bu hızlı beyin gelişiminde çocuğun anne-babadan hariç bir yerden destek alması şarttır.

 Çocuğunu düşünen her ebeveyn, bu kurumlara başvurmaktadır. Bu kurumlardan biri olan Ankara Keçiören’de bulunan Yıldız Adımlar Kreşimize beklemekteyiz. İlkokula yapılan hazırlıkta sizin ve çocuğunuzun yanındayız. Çocukları psikolojik ve sosyal olarak okula, hayata hazırlamada ilk adımın adı kreştir.

Anaokulunun Çocuğa Faydaları

Anaokulunun çocuğa faydaları neler bir bakalım.

  • Özgüven
  • Sosyalleşme ve zihinsel gelişim hızlanma
  • Kendine ve başkalarına saygı duyma
  • Empati kurma
  • Paylaşmayı öğrenme
  • Sorumluluk almayı öğrenme
  • Yetenek ve potansiyelinin ortaya çıkmasına yardımcı olma
  • Motor ve bilişsel becerilerin gelişimi
  • Dil gelişimine katkı sağlama
  • Spor alışkanlığı kazanma

Gibi fiziksel, zihinsel, duygusal olarak çok boyutlu gelişim evreleri için tercih edilen yerler anaokulu olmalıdır.

Çocuğun her yaş grubuna önem veren bu kuruluşlar, insan zekâsının gelişimi zamanında size yardımcı olmaktır. Çocuğun okula başlamasını kolaylaştıran anaokulu, beceri ve yetenekleri göz önüne çıkarma ve kullanmasını sağlamaya yönelik verilen eğitim kurumudur. Bu kurumlardan biri Yıldız Adımlar Kreş/Anaokuluna bekleriz. Saydığımız faydaların daha fazlalarını bizde bulabilirsiniz.

Keçiören Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evinde

Keçiören Yıldız Adımlar Kreş ve gündüz bakım evinde haftanın yedi gününde, yeni bir bilgi ve beceri öğretisi, sağlıklı beslenme için her güne özel yiyecekler ile hem fiziki hem içsel gelişim sağlanmaktadır. Meyve saati ile zenginleşen beslenme ürünleri, her çocuğa şifa olsun diye her gün verilmektedir.

Çocuğunuzun gündüz bakımı emin ellerde. Keçiören’de Karargahtepe’de bulunan Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evini çocuğunuzun geleceği için tercih etmelisiniz. Bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Çocuğunuzun en hassas döneminde bize emanet edebilirsiniz. Biz Ankara ilinde bulunan Etlik ve Keçiören bölgelerine hizmet veren Yıldız Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Eviyiz.

Bize İletişim Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.